Hakkımızda            1985 yılında kurulan şirketimiz.Hafif ticari ve ağır ticari araçlarda servis ve yedek parça olarak hizmet vermiştir. 1992 yılında Ford marka ticari araçların yetkili servisi olmuştur.
 
            2001 yılında 7.600 m²’si açık 2.400 m²’si kapalı toplam 10.000 m² lik alanda mülkiyeti kendimize ait olan işyerimize taşındık halen faaliyetimize burada devam etmekteyiz.
 
            İşyerimizde 2 adet 4.500 tonluk ve 3 adet 3.500 tonluk lift,komple eksozt sistemi, 2 adet arıza tespit cihazı yağ platformu ( doldurma ve boşaltma ) enjeksiyon sistemi, far ayar makinesi, pasta cila makinesi, elektrik kaynak makinesi, akü şarj makinesi, gaz altı oksijen makinesi, rot balans sistemleri, Şase çektirme ve düzeltme sistemleri gibi makinelerimiz mevcuttur. İş yerimizde boya, kaporta, mekanik ve elektrik işçilik alet  edevat olmak üzere komple işlem yapılmaktadır.
 
            3 Adet yol yardım aracı ile müşterilerimize ait hizmeti vermekteyiz.Şirketimizin  bünyesinde 20 personel mevcut olup ustalarımız ve kalfalarımız eğitimli ve sertifikalıdır. Personelimiz devamlı teknolojik yenilikleri takip amacıyla Ford Otosan tarafından düzenlenen eğitim ve seminerlere düzenli olarak katılmaktadır. Ayrıca yine Ford Otasan tarafından   düzenlenen internet ortamındaki eğitimlere de personelimiz eğitim bilgisayarından eğitimini almaktadır.
 
            Firmamız AXA SİGORTA, ALLİANZ SİGORTA , ANKARA SİGORTA, GROUPAMA SİGORTA, SOMPO JAPAN SİGORTA, GÜNEŞ SİGORTA, ERGO SİGORTA ve HDİ SİGORTA’ nında anlaşmalı servisidir.

Go to top of page